HC Pointer Kft.

7634 Pécs,
Ürögi fasor 2/A

Cg.: 02-09-000359

Tel.: 72 / 504-054
Fax.: 72 / 504-055

1072 Budapest,
Klauzál u. 35.

Tel.: 1 / 327-4090
Fax.: 1 / 342-6780

E-mail: info@pointer.hu

Országos és regionális képviseletek
 
Országos
Pointer Szerviz Kft., 7624 Pécs, Őz u. 5.
Kulcsár Szabó Tibor tel.: 20/9275-454 ksztibor@pointer.hu
Bernhardt Gyuláné tel.: 20/4444-685 eva@pointer.hu
Krémer Anna tel.: 72/504-037, 504-014 anna@pointer.hu
 
Budapest és Pest megye
HC Pointer Kft., 1072 Budapest, Klauzál u. 35.
Bach Gyula tel.: 20/9585-550 Bach.Gyula@pointer.hu
 
Bács-Kiskun megye
Salus Informatika Bt., 6000 Kecskemét, Matkói u. 24.
Tóth D. Ákos tel.: 20/9819-007 akos@pointer.hu
Kovács Erika tel.: 20/9625-271 erika@pointer.hu
 
Békés megye
Microcomputer Bt., 5720 Sarkad, Táncsics u. 37.
Somogyi Albert tel.: 30/6354-655 albert@pointer.hu
Bernhardt Gyuláné tel.: 20/4444-685 eva@pointer.hu
 
Csongrád megye
Good-Byte Kft., 6771 Szeged, Szerb u. 20.
Varga Imre tel.: 30/9459-387 varga@pointer.hu
Ocskó Géza tel.: 20/9763-154 geza@pointer.hu
Papp Ilona tel.: 20/9269-159 lonci@pointer.hu
 
Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Med-Ware Kft., 4026 Debrecen, Csemete u. 1.
Tanka Jánosné tel.: 20/3207-217 tankane@pointer.hu
 
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Boslexbit Kft., 5000 Szolnok, Rózsa F. út 28.
Bosnyák Gyula tel.: 20/9423-429 boslex@chello.hu
Soltészné Fodor Julianna tel.: 70/3660-731 solteszne@pointer.hu
 
Somogy, Vas és Zala megyék
Microkal Kft., 7431 Juta, Latinca u. 3.
Kalota Sándor tel.: 20/9686-636 microkal@dravanet.hu
Bernhardt Gyuláné tel.: 20/4444-685 eva@pointer.hu
Kanizsa Computer Kft., 8800 Nagykanizsa, Báthory u. 14.
Györei Róbert tel.: 70/3150-950 kcomputer@chello.hu
 
 
Minden jog fenntartva! - 2006 - © HC Pointer Kft.